8. 03 3. benefit | 3. Urodziny Sadowskiej | 3 poziomy rozgrzewki przed Manifą  

To jest skandal! s k a n d a l! SKANDAL!  Sadowska ma już 127 lat i wciąż nie przestaje! Manifa od 15 lat ciągle się stawia! Dołącz do nich, żeby wesprzeć coroczną feministyczną demonstrację w dobrej sprawie. Bo jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o... RÓWNOŚĆ. A na to potrzeba pieniędzy, a te najlepiej zbiera się na najlepszych imprezach w mieście.

Retro i elektro. Stylowo i eklektycznie. Energetycznie i ponadczasowo. Tak będzie tej nocy.  

koncerty: IFI UDE |debiut roku 2013, nominowana do Fryderyka|, Joy Pop |joy music na świeżo po pierwszej płycie|  

DJs: Benita aka JeblivaDiva, Szyba, Irena Santor, Tom Tom, Wyrodna

perfo: DQ Kim Lee |premierowy numer królowej polskich dragqueenek|, Pin Up Candy Burlesque Star |wieczna jakość uwodzenia|

eroretrowizuale: VJ Goodday |P.I.M.P. VJs|  

a także:

LOTERIA! każdy los wygrywa

gadżety manifowe

wegańskie przysmaki od Spółdzielni Socjalnej Margines

speed dating "Dziewczyny Randkują": składka od <3 na Manifę!

http://dziewczynywarszawy.blogspot.com/p/randka-manifowa.html 

 

Bohaterka lesbijskiego skandalu w latach 20. i coroczna demonstracja przeciwko skandalicznym naruszeniom praw kobiet, czyli dr Zofia Sadowska (1887-1960) i warszawska Manifa (2000-...)... wciąż są razem! Bądź z nami i TY. Bez Ciebie nie uda się ani impreza, ani Manifa (a Manifa już nazajutrz!).  

8.03, sobota, od 20.00

Brzozowa37, Brzozowa 37 [wejście górą, od Barbakanu]

15-20 PLN

www.facebook.com/events/1394078984190165/ 

 

zapraszają:

Porozumienie Kobiet 8 Marca www.facebook.com/porozumieniekobiet8marca

Sprawy Sadowskiej www.sprawysadowskiej.pl

imprezę matronatem objęły:

Krytyka Polityczna (www.krytykapolityczna.pl), Dziennik Opinii, TOK fm (www.tokfm.pl), www.Queer.pl, Feminoteka.pl, www.Kobiety-Kobietom.com, www.Lewica24.pl, "Trzy Kolory" (www.sabatnik.pl), Hollaback Polska (www.polska.ihollaback.org), Fundacja Izabeli Jarugi-Nowackiej (www.jaruga-nowacka.pl), Fundacja MaMa (www.fundacjamama.pl), UFA (u-f-a.pl), Against Gravity (www.againstgravity.pl), www.TrzyczesciowyGarnitur.blogspot.com, L Kultura, CodziennikFeministyczny.pl, Gender Studies IBL PAN (www. genderstudies.pl), Amnesty International (www.amnesty.org.pl), Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania rodziny (www.federa.org.pl), www.MiloscNieWyklucza.pl 

| | | 

IFI UDE jest powszechnie uważana za wyjątkową i pionierską postać polskiej sceny muzycznej. Sięgając do swoich afrykańskich korzeni, bez trudu łączy wiele gatunków, od egzystencjalnego minimalu po hipnotyczny trans. Przed wydaniem pierwszego albumu została zaproszona do występu na festiwalu Open'er w Polsce, Art Gene Festival w Gruzji i Etno Jazz Festival we Wrocławiu. 

W zeszłym roku wydała książkę dla dzieci "Zebra". Współpracuje z wybitnymi polskimi muzykami. Reżyseruje teledyski. Dzięki wsparciu fanów wydała niezależnie swój debiutancki album "IFI UDE". Została nominowana do nagrody Fryderyk 2014.

www.ifiude.com.pl 

Nazywamy się JOY POP i śpiewamy piosenki. Gazeta Wyborcza napisała o nas: "Joy Pop, niezwykle energetyczny duet, którego twórczość przypomina nieco kanadyjski, 8-bitowy projekt Crystal Castles." Mamy tak blisko do Crystal Castles jak Keith Flint do Damona Albarna.

Joy Pop to dwuosobowa elektro-orkiestra grająca, nomen omen, joy music. Projekt założony w 2013 r. przez Tomka Wódkiewicza promotora (odpowiedzialnego za sukces stołecznych Cząstek Elementarnych oraz Znikającego Klubu) muzyka (twórca muzyki teatralnej, laureat konkursu Cage`owskiego, performer) oraz Hanię Piosik, która udzielała się w Rooftop Crickets czy CRESKA, gdzie współpracowała m.in. z Maurycym Kiebzakiem (UL/KR). Obecnie działa w takich projektach jak Warsaw Improvisers Orchestra czy SUPEAJKOJ, współpracując z m.in. Rayem Dickaty (Ninja Tune), Antonim Korzeniowskim (Żer) z którym wydaje obecnie album, Piotrem Szwajgrem (Den Drones/Mute), Marcinem Buczyńskim (Den Drones), Wojtkiem Kwapisińskim (Element). Debiutancki album Joy Pop "Designer Candies" ukazał się w lutym 2014.

www.soundcloud.com/joypop

fejsbuk